Benešovská desítka 10.6.2018- BP Junior Cup 2018

V neděli naše výprava z Konopiště přivezla spoustu medailových umístění a další body do seriálu „Běžec Podblanicka JUNIOR CUP 2018“

VÝSLEDKY A FOTO : http://www.benesov-beh.cz/

více info :

K10_propozice_2018.pdf

Bezec_Podblanicka_Junior_2018_-_soutez_druzstev_po_3._zavode_platne_k_31052018.xlsx

BP_JUNIOR_CUP__clanek_pro_RL_5_2018.docx

BP_Junior_Cup_2018_jednotlivci_po_3._zavode_platne_k_31_05_2018.xlsx

Triatlon Plzeň 2.6.2018

Tento závod byl vyhlášen jako MČR v terénním triatlonu....pro mě bohužel jeden z nejhůř zorganizovaných závodů v triatlonu a pro kategorii 12-15let myslím zcela neregulérní závod.... pro cyklistiku málo/nedstatečně označené tratě - výsledkem v lese docela hodně ztracených, naštvaných a zklamaných dětí ...tzv „technická pasáž v lese“ pro děti skoro nesjízdná a až za hranicí bezpečnosti (kličkovat úvozem v lese jako na U rampě sem tam mezi stromy..??!!!)...tak si to někdo radši zkrátil...aby se nazabil...

V kategorii dívky 9 let Bára Tabulková – 3. místo, kluci 10-11 Štepán Tabulka skvělé 2.místo .

V kat ml. a st. žáků Kopečáci a Štolbíci sice sedření..., ale přežili...a našli cestu zpět do cíle..

výsledky - http://czechtriseries.cz/race/details/3504

Moderní pětiboj – Pelhřimov 3.6.2018

Další závod MP pro U9-U15 a úspěch našich borců - Vojta (3.místo) a Ondra(2.místo) a Matěj (5.místo), Kačka 7. a Niky 8.

http://www.pentathlon.cz/data/1528033960929Cena-mesta-Pelhrimov-(3.-6.-2018).pdf

Triatlon Poděbrady 27.5.2018

Na náš první triatlon jsme vyrazili v silné sestavě, pro některé borce to byl první „velký“ triatlon ...a všichni potvrdili stoupající formu v sezoně...a výsledkem několik míst na podiu!

Při své triatlonové premieře v kat 9let Bára Tabulková - 3.místo, brácha Štěpán Tabulka v kat 10-11 díky skvělému kolu dokonce 1.místo !(nechal za sebou borce ..např. mistra ČR O Kozojeda,...) Niky Vejrychová 10. z 21 dívek 10-11let.

V kat 12-13 let si Kopečáci se ctí dali svůj první velký triatlon- Štěpán 10., Jonáš11. místo a Tom Štolba ( i když skoro měsíc pro zranění netrénoval) si s přehledem vybojoval 3.místo! Kája s Luckou po přestupu na větší distance 14. a 16 místo.

V elitní kategorii 14-15 let velmi mile překvapil Vojta Jahoda a po výborné cyklistice a posunu vpřed v běhu udržel 7. místo, Kuba Štolba 8. a při svých premierách - Matěj Skořepa 12. a Vítek Kopecký 16. - z 22 = super výkony všech v úvodním triatlonu letošní sezony.

A úspěšný byl i náš trenér Honza Jakubíček - 4.místo celkově (v kat 2.)

https://vysledky.irontime.cz/vysledky1304/?zavod=1304&trat=2133

Moderní pětiboj - Cena MP KK výstavby 20.5.2018

V NE 20.5. se uskutečnil další pohárový závod tentokrát jen pro kategorie U11-U15. V U15 MatějS opět vylepšení střeleckého maxima na 164b (celkově po střelbě 2.) a celkově pak 7.místo, Jindra 13. , v U13 – Vojta plavání pod 1:15 a nejlepší běh = byl by první!!! ...bohužel penalizace z plavání ho poslala na 2. místo – i tak letos nejlepší výsledek a celkově v poháru zatím také 2.místo! Holky U13 - Kaja12. a Niky16. V kat U11 – OndraR výborné 4. místo a v poháru také celkově 4.

http://www.pentathlon.cz/data/1526823519886Cena-MP-KK-vystavby-(20.-5.-2018).pdf

http://www.pentathlon.cz/data/1527431798535CPM-2018-20.05.2018.pdf