Díky Všem účastníkům sobotní brigády. 

Vážení Přátelé, v sobotním svátečním a takřka zimním dnu se nám podařilo upravit všechny tratě na Podzimní běh lyžařů, připravit ceny pro vítěze, atd. apod...Za což patří Velký Dík Všem, kteří se sobotní brigády zúčastnili. V sobotu před závodem nás samo.ještě čeká značení a příprava zázemí na samotném Vávráku.

Hlavní 4 a 8km okruhy jsou vysekané, vyhrabané-vyfoukané. V prudkém výběhu kousek pod 5km stále zůstávají pokácené stromy, byli jsme zde tedy nuceni vytyčit zhruba 250m obchvat bez vlivu na délku trati a náročnost, vše je jak již výše zmíněno vysekané a vyhrabané, takže i zde bez problému s (dez)orientací. V tuto chvíli jsou tratě suché a pevné, s předpovídaným počasím se ovšem možná vše změní, tak se ještě necháme překvapit. Mezi přihlášenými (celkem je Vás zatím 465) už jsou též rekordmani v počtu vítězství na našem závodu Petr Pechek (5x) a Kamila Gregorová (5x). Startovních čísel zatím dostatek, taže kdo jste se nestihnul přihlásit on-line budete moci bez problému v neděli na Vávráku, jen prosíme přijdte včas dle pokynů v Propozicích. 

Tímto se těšíme v neděli na viděnou na startu! Přihlášky předem uzavřeny, nyní až na místě za zvýšené startovné (do startovky budou zařazeny pouze zaplacené přihlášky)!

 

Další brigády

Sobota 24.11. od 9h na Vávráku-v předvečer závodu budem hlavně značit tratě a připravovat samotné zázemí akce.

                                                Občerstvení zajištěno (buřty, pivo, čaj, rum apod.)

 

Předem Díky za hojnou účast jako v letech minulých