V sobotu 1.12. v Benešovském divadla na slavnostním vyhlášení Poháru Běžec Podblanicka 2018 převzalo naše žákovské družstvo vítězný pohár, vyhlášeni a ocenění dále převzali všichni závodníci v individ. pořadí do 6. místa ve svých věk. ktg. Z našeho oddílu to jsou
1. místo: Pavlík Štastný, Eliška Skořepová, Vojta Jahoda
2. místo: Adam Straka, Karolína Kosová, Dominik Svoboda
3. místo: Katka Vondráková, Jakub Kos
4. místo: Laura Svobodová, Bára Tlamichová, Filip Kohout
5. místo: Lucka Štastná Barča Zelená, Matěj Plášil
6. místo: Kája Poslušná, Katka Šimečková, Vítek Zahrádka, Alča Skořepová.

Nakonec večera v Benešovském divadle byl za dlouhodobou a nezištnou pořadatelskou činost se 2 dalšími pořadateli běžeckých závodů v našem regionu (J.Němec-Atletika Vlašim a I.Cinka-Atletika Benešov) oceněn i lyž.oddíl TJ Sokol Senohraby (62. roč. Podzimní běh lyžařů, 57. roč. Jarní běh U Kanálu, 20. roč. Běh do vrchu Hvězdonice-Ondřejov). Cenu za náš oddíl převzal Obik.

Tímto Díky a Všem kamrádům-pořadatelům, trenérům a závodníkům za dlouholeté nezištné úsilí a skvělou reprezentaci Seno.lyžování!

 

Přátelé a kamarádi,

dovolujeme si Vám poděkovat za skvělou účast na slavnostní rozlučce se sezonou 2018 v Benešově. Vzájemným setkáním , programem a předáním cen nejlepším v uplynulé běžecké sezoně jsme náležitě oslavili vše, co jsme při běžeckých zápoleních prožili..... To, že se divadlo zaplnilo do poslední místečka, potvrdilo velký zájem o atletiku a běhání v našem regionu. Máme širokou základnu, která se snaží vzájemně spolupracovat a především pak zapálenou mládež, které se mnozí z Vás snaží předávat své zkušenosti a chuť do sportování!

Věříme, že v roce 2019 úspěšně navážeme na rok právě končící, čekají nás nové výzvy např.:
- Novoroční běh v Konopišti - 1. závod série Běžec Podblanicka 2019 (propozice zde)
- na jaře pak otevření nové atletické dráhy v Benešově - o termínu Vás budeme informovat na www.benesov-beh.cz

Buďte všichni hlavně zdraví a užijte krásné Vánoce.

S úctou,

Zdeněk Rada
za org.tým Běžec Podblanicka
www.bezecpodblanicka.cz