Blahopřejeme našemu žákovskému družstvu ke 2. místu v soutěži družstev v 6 dílném seriálu běžeckých závodů Junior cup Běžec Podblanicka 2019! Po lonském vítězství nás letos předběhli závodníci Atletiky Benešov, 3. skončilo družstvo Atletika Zruč n/S. Během sobotního (30.11.) slavnostního vyhlášení v Benešově si pro ceny v individ. ktg. dále na podium vystoupali:
Adam Straka - 1. místo, Anička Šimečková - 5. místo, Julča Veselá - 6. místo, Karolina Kosová - 4. místo, Pavel Štastný - 2. místo, Katka Šimečková - 2. místo, Lucka Štastná - 3. místo, Olí Silvey - 5. místo, Vítek Zahrádka - 2. místo, Maty Anderle - 3. místo, Laura Svobodová - 2. místo, Adéla Chmátalová - 5. místo, Kuba Kos - 2. místo, Dominik Svoboda - 3. místo, Vojta Jahoda - 4. místo .. a následuje řada našich dalších borců umístěných v první desítce celkového pořadí.

V sobotu 7.12. bude vyhlášen Pohár Běžec Podblanicka 2019 v dospělích ktg. Vyhlášení proběhne od 16hod v restauraci na ZS v Benešově, všichni aktivní účastníci (závodníci, pořadatelé, fanoušci..) jsou srdečně zváni! A můžem rovnou též prozradit, že i v dospělých neodejdem s prázdnou - Alena Skořepová v ktg. žen 4. místo a Matěj Plášil v nejml.ktg. mužů 6. místo. Blahopřejeme!

Pro sezonu 2020 budou opět naše 2 závody zařazeny do kalendáře tohoto poháru, 16.4. Jarní běh U Kanálu v Junior cup a 11.7. běh do vrchu Hvězdonice-Ondřejov v dospělácké části.