Vážení Přátelé,
po výživném letním soustředění pod magickým Kozákovem jsme ve středu 7.9. na Vávráku zahájili přípravu na další sezonu. Hned v sobotu 10.9. se několik dospělých z našich řad zúčastnilo Hrusického Dobroběhu, kde jsme, jak na krásné 12km trati, tak i na 5km trati, obsadili několik míst na stupních vítězů (Martina, Eliška, Viky, Kyf, Míra, Jirka, Šimon, Obik).
V neděli 18.9. jsme se dále zúčastnili Benešovské 10, jež má zázemí na krásném Bene.atletickém stadionu. Zde z našich řad jako obvykle úžasně běžela Olí Silvey jež vyhrála jak svojí dorost. ktg. na 1500m, kde jí na 3. místě skvěle sekundovala Elí Horadová, tak i závod na 3km. V 3km závodě dále na stupních vítězů ve svých ktg. Viki + Šimon Bínovi. Velká pochvala pro všechny naše (nemnohé) závodníky v žákovských ktg.- Patrika Podešvu, holky Zahrádkovy, sourozence Parýzkovi, Majdu Možíšovou... V hlavním závodě na 10km se pak představila 11 člená sestava Seno.lyžníků (Alča, Lenka, Martina, Eliška, Jirka, Honza, Venca, Jirka, Kyf, Kuba, Obik), v soutěži družstev (městských týmů) jsme zde obsadili 4 místo.

V říjnu nás mj. čekají dva tradiční závody - 1.10. finálový závod Junior cup Běh Zámeckým parkem Vlašim a 16.10. Říčanský lesní běh. Podzim pak bude vrcholit 27-30.10. soustředěním se zaměřením na kolce a o měsíc později v neděli 27.11. na Vávráku otevřeme zimní sezonu při 66. roč. Podzimního běhu lyžařů - memoriálu Ály Syrovatského. Zkrátka je na co se těšit...