Díky moc Všem, kteří jste se ve čtvrtek na louce pod bývalým lyž. můstkem Hrušov zúčastnili 60. ročníku Jarního běhu. Účastnické ani traťové rekordy letos pokořeny nebyly, v cíli bylo klasifikováno 77 závodnic a závodníků. V ktg. žen zvítězila průběžně vedoucí závodnice Poháru Ladova kraje Kateřina Ženíšková ve velice kvalitním čase 13:50min. (dosavadní t.r. 13:03min-Aneta Kučerová). V 25 členém startovním poli mužů byl nejrychlejší Pepa Neumann v čase 19:20min. (dosavadní t.r. 17:51min.-Tomáš Mach). Po předchozích deštivých dnech byly tratě místy velice mokré-bahnité, na samotný závod však počasí přálo, bylo slunečno. Speciální Dík Všem pořadatelům a těšíme se za rok na viděnou na 61. ročníku!