Příspěvek na školní rok 14/15 je navržen ve výši  1500,- kč na pololetí. 

Výrazně podnákladové příspěvky kryjící zlomek rozpočtu se daří držet dík laskavosti  provozovatele hotelového resortu SEN , firmy EUROAGENTUR a přičinlivosti impresária skupiny.

Druhým zdrojem podpory jsou vynikající výkony v soutěžích ČMP a tím získaná svazová podpora  na talentovanou mládež.  Kdo nám vydělává poznáte ve výsledcích podle označení  SpS u ozačení klubu FS .  Tím, že za prostředky určené k podpoře tří výkonnostních závodníků  umožníme sportovat i  čtyřem desítkám dalších dětí, vlastně znásobujeme hodnotu vložených peněz. Jedná se o simbiózu, kdy sporťáci přináší výkonnost plus peníze, a skupina jim vrací hodnotu zpět tím, že trénink  v širším kolektivu je zábavný a tak nějak lidštější a sociálnější.  Jeden zlobí, druhý je koumák, třetí je cíťa, čtvrtý flegmouš...Dát dokupy pět Matějů by způsobilo tak explozi či utržené achilovky... Na složení skupiny obzvláště ZÁLEŽÍ, ani netušíte jak MOC  to řešíme :)

Třetím pilířem pro příští rok asi bude účast i "nezávodních" dětí  na jakémkoli závodě ČMP.  Tato symbolická účast výrazně zvedá možnost získat podporu. Stojíme o každé pravidelně docházející dítko a těšíme se na jeho pokroky.  Osobně si nejvíce cením drobných individuálních úspěchů více než plejády medailí. Taková Terka, Honzik či Míša dali zabrat, ale výsledky jsou pěkné. Gratuluji!

Zároveň opakuji výzvu z roku 2013. Vážení rodiče, jsou-li přspěvky pro  Vás z jakýchkoli důvodů  takové, že si je nemůžete dovolit, kontaktujte nás a my se Vám pomůžeme dojednat řešení umožňující Vaším dětem komplexní sportovní vyžití.  Pomohli jsme Aničce, pomůžeme i dalším potřebným.

SOSE- prostě dobrý oddíl---

Tomáš Lukeš