Poslední pohárový závod   jsme obsadili rekordním počtem  účastníků a přispěli tím i k rekordní účasti ČMP. Nejmenší kategorie plavala v deseti rozplavbách!  U plavců obvyklé, v pětiboji raritka. Bylo to určitě těžší než  před dvěma týdny v Bystřici u Jablunkova. Konkurence se sjela i z Plzně, Rožnova  a pražských plaveckých oddílů.

Vzhledem k tomu že se zatím moc neznáme a pro mnohé to byl první závod vůbec  je třeba pochválit děti za odvahu a srdnatost s níž bojovaly v novém prostředí.

Zlato má Eliška Landsmanová z U13, i Vojtík Růžička nenašel přemožitele a slaví vítězství v U9. Kateřina Šiimečková stříbro za krásné výkony v U9. Tuto medaili ale máme trochu omylem nebot Kačka patří  o kategorii výše a tak rodiče správně usoudili že  je třeba pocty vrátit. Nebude to problém, třetí Kája Chlaňová je také naše borkyně takže to můžeme vyřídit v pondělí na tréninku :)Další zaměněnou borkyní byla Kája Kotišová  a Lucka Hradilová které  si to statečně rozdaly ve starší kategorii na delších tratích. Bravo.

V našlapané kategorii U13 Daniela Vávrová  šla v  osobním rekordu, Kája Bedrníková  téměř OR vyrovnala ale na medaili to nestačilo. Zapracuje li do další sezony na souboru drobností které jí limitují v plavání  bude bojovat o přední příčky.

Stříbrný Matěj Lukeš si poslední závod  užil ale je citit že forma  se loučí. Paráda. Mnohý jeho soupeř se rozjíždí pravě když sezona   skončila...:)

Marek Dolejš   se představil vyrovnaným, bojovným výkonem a je nadějí do  budoucna. Lucka Šťastná  s úsměvem na tváři  potěšila výkonem rodiče i malého bráchu. A tak dále a tak dále.... 

Big boys, Matějové Plášil a Štibingr jsou nejstaršími našimi účastníky. Zde ale tito borci ostřílení z jiných sportů teprve sbírají zkušenosti. Vzhledem k obrovskému zájmu o start u mladších a minimálnímu u starších kategorii se organizátoři rozhodli pozměnit pořad závodu a Plášil  absolvolal plavání takřka s letmým startem.   A měl  to na pro něj dlouhé trati 200m těžké. Zato v V  běhu stačil i těm nejlepším.  Štbi to měl svým způsobem podobné, v běhu je jako doma, střelbu kombi   zatím takticky vynechával .

Všem chci poděkovat za vzornou účast, rodičům za logistiku a trpělivost.  

Děkuji  týmu  trenérů za distribuci plavců, psycho podporu slzičkářů, byla to docela dřina. Luboš Růžička trpělivě natáčel mnohé děti na videozáznam, snad to v zimě stačíme zpracovat.

VÝSLEDKY:

http://www.pentathlon.cz/data/14136586859288.-kolo---Cena-CSMP---18.10.2014.pdf

FOTO Luboše a Adama:

http://skisenohraby.rajce.idnes.cz/CMP_Juliska_10_14/