65. ročník lesního běhu Memoriál Ály Syrovatského

Všichni účastníci závodu se řídí aktuálním platným a účinným Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví vydaným v souvislosti s epidemií COVID-19, a proto se budou při registraci a vydávání čísel prokazovat dokladem o očkování, prodělání nemoci v uplynulých 180 dnech nebo platným PCR testem.

 

Vážení přátelé senohrabské bílé stopy, v neděli 28. listopadu, letos už po 65. jako každoročně poslední listopadovou neděli na Vávrově palouku Podzimním během lyžařů - memoriálem Ály Syrovatského (ne)oficiálně zahájíme lyžařskou sezonu 2021/22.

Přihlášky do závodu budou předem otevřeny od pondělí 1. 11. do středy 24.11. Poté budou už jen zbylá startovní čísla v den závodu na Vávráku za vyšší startovné. Každý kdo využije možnosti přihlášení předem nalezne na svém startovním čísle své jméno.

 

Přihlášky PBL 2021

 

Startovka PBL 2021

 

Pozorně si přečtěte PROPOZICE

Na letošním PLAKÁTU vzdáváme hold skvělému lyžaři, atletovi, orientačnímu běžci, trenérovi, rozhodčímu... Honzovi Jurečkovi, jenž nás bohužel letos na jaře opustil.

 

Aktuální info:

Vážení Přátelé, v neděli týden před závodem se nám podařilo dosekat všechna, dosud zarostlá místa, Tom Straka vyfoukal-pofoukal 4km trat, Míra Kočovský prošel (s ručními nemotor.nástroji) celou 8km trat, kterážto zbývá "pouze" doladit s fukarem a hráběma. Vykolíkovaná je pověstná cílová "rovinka" a víceméně připraveny jsou též všechny žákovské tratě, kde na ml. žáky a žákyně pravděpodobně čeká výrazně pozměněná 1.2km trat-máte se zkrátka na co těšit chlapci a děvčata roč. 2009-10! Vzhledem k relativně suchému počasí posledních týdnů jsou nyní tratě na naše poměry poměrně suché a v celkově dobrém stavu. Vzhledem k předpovědi počasí na nadcházející týden bude ovšem v den závodu možná všechno jinak-mokro a bahno nebo sníh a mráz nebo všechno dohromady a kdo ví co ještě k tomu! Boty s dobrým vzorkem budou každopádně podmínkou ke zdárnému doběhnutí do cíle!

Dále oznamujeme: V den závodu budou na Vávráku stánky našich věrných partnerů: Lbs-sport (vybavení na běžky), ABC sport (sport.oblečení, lyž.vosky apod.), možná Sporticus (vybavení na běžky, OB, apod.). A poprvé na Vávrák zavítají Pavla a Michal Franckeovi se svými vynikajícími hůlkami Haakon, s nimiž už kvalitou možná předběhli všechny dosud zavedené známé značky.   https://haakonsport.cz/ . A samo. stánek s občerstvením a táborový ohen.

Zkrátka věříme, že kdo v neděli 28 listopadu dorazíte do Senohraby na Vávrák, nebudete litovat. Těšíme se na Vás!