Tradiční poslední listopadovou neděli v Senohrabech na Vávráku Podzimní běh lyžařů-mem.Ály Syrovatského, letos 67.ročník 26.11. Těšíme se na viděnou!

 

 

PROPOZICE

 

PLAKÁT

 

PŘIHLÁŠKY již pouze na místě !!!

 

STARTOVKA

 

MAPA TRATÍ 1.6km 4km 8km

 

 

Předběžná startovka s časem startu

 

 

 

Akce je realizována s přispěním Středočeského kraje - fond hejtmanky Středočeského kraje, tématické zadání "Podpora hejtmanky"          

 

 

Vážení Přátelé, kdo se do Senohrab v neděli chystáte autem, upozorňujeme na trochu zamotanou dopravní situaci v naší obci z důvodu stavby opěrné zdi vozovky na Hlavní ulici.

Veškeré informace zde (dopručujeme přečíst):  SENOHRABY uzavírka 

Tímto k dopravě do Senohrab doporučujeme využít vlak, ulehčíte životnímu prostředí a hlavně sobě starosti s ustájením plechového oře.

Navíc v Seno. nádražní restauraci U Franze jsou nedělní odpoledne i (pod)večery nejkrásnější!

 

 

 

Vážení Přátelé, po nedělní brigádě s velice hojnou účastí (tímto i touto cestou Velký Dík Všem účastníkům) jsou všechny tratě Podzimního běhu lyžařů připraveny. Nicméně, po deštivém počasí z min. dní je terén místy velice bahnitý a předpověd počasí navíc i nadále slibuje spíše mokro, takže kdo v neděli přijdete s hladkýma podrážkamia budete se moci jít leda klouzat...Necháme se též ještě překvapit jestli neděle nebude i se sněhem...každopádně táborový ohen na zahřátí bude i kdyby trakaře padali, dále budou ve stánku s občerstvením na zahřátí nápoje, klobásy apod... Se sport. vybavením (oblečení na běh a lyže, lyže apod.) jako vždy přijede LBS-Sport. 

Těšíme se v neděli na viděnou!

 Příprava před závodem v sobotu 25.11. samo platí!